8 сесія 20.04.2021

Для розгляду на  восьмій сесії восьмого скликання затвердити  такий порядок  денний :

1.    Про  результати  голосування,  підсумки  виборів  та реєстрацію  обраних  депутатів  селищної  ради  восьмого  скликання

Інформує: Сироотюк В.А – голова комісії

2. Про    затвердження порядку  денного 8-ої  сесії  селищної ради  8-го            скликання

Інформує: Климук А.Я – селищний голова

3. Про внесення змін до рішення селищної ради № 4/3 від 24.12.2020 року «Про бюджет Луківської селищної територіальної громади на 2021 рік»

Інформує: Борщак К.М. – начальник фінансового відділу

4. РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО  Про подолання вето селищного голови на рішення сьомої сесії 8 скликання Луківської селищної ради від 02.04.2020р. №7/17.19"   Про   надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки "

Інформує: Климук А.Я – селищний голова

1. 4.1 РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО Про подолання вето селищного голови на рішення сьомої сесії 8 скликання Луківської селищної ради від 02.04.2020р. №7/17.24"   Про   надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки "

Інформує: Климук А.Я – селищний голова

1. 4.2 РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО Про подолання вето селищного голови на рішення сьомої сесії 8 скликання Луківської селищної ради від 02.04.2020р. №7/17.44"   Про   надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки "

Інформує: Климук А.Я – селищний голова

5. Про  прийняття у комунальну  власність Луківської  cелищної ради  з державної власності земельних  ділянок  сільськогосподарського  призначення

Інформує: Мартиш А.Г – начальник земельно-екологічного відділу

6. Щодо попередження загибелі бджіл при застосуванні пестицидів та агрохімікатів на території Луківської селищної ради

Інформує: Войюк М.О- секретар

7.Про застосування органічних добрив (барди мелясної, рідкого гною тварин,

посліду курей промислових підприємств) на території Луківської селищної ради

Інформує: Войюк М.О- секретар

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ