Обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ТзОВ "ВІРА-1"

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планової діяльності, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планової діяльності, щодо реконструкції свинокомплексу з новим будівництвом 2-ох свинарників з влаштуванням системи гноєвидалення та реконструкція гноєсховища ТзОВ "ВІРА-1" на вул. Свдова, 2 у с. Миляновичі, Турійського р-н., Волинської обл.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та інгої додаткової інформації.

Громадські обговорення відбудуться 18 липня 2018 року об 14 год. 00 хв. за адресою:

Волинська обл., Турійський р-н, смт.Луків, вул. Незалежності, буд.7