Повідомлення 2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

проектів регуляторних актів –

проектів рішень Луківської селищної ради

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Луківська селищна рада повідомляє про оприлюднення наступних проектів регуляторних актів – рішень селищної ради та аналізів регуляторного впливу до них:

1. П О В І Д О М Л Е Н Н Я

Розробник проекту: фінансовий відділ та виконавчий комітет Луківської селищної ради.

Даний проект рішення розроблено з метою виконання вимог Податкового кодексу України в частині встановлення єдиного податку та задля досягнення наступних цілей: відкритість процедури, прозорість дій органу місцевого самоврядування при вирішенні питань щодо механізму справляння та порядок сплати єдиного податку; приведення рішення селищної ради у відповідність до норм та вимог Податкового кодексу України; встановлення доцільних та обґрунтованих розмірів ставок єдиного податку з урахуванням рівня платоспроможності суб’єктів господарювання відповідно до Податкового кодексу України; збільшення надходжень до селищного бюджету за рахунок встановленого єдиного податку; здійснення планування та прогнозування надходжень від місцевого податку при формуванні бюджету.

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Луківської селищної ради (lukivska.gromada.org.ua) у розділі «Регуляторна політика»

Строк приймання пропозицій і зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції і зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

• поштою за адресою: 44810, смт.Луків, вул.Незалежності, 7,  Луківська селищна рада;

2. П О В І Д О М Л Е Н Н Я

Даний проект рішення розроблено з метою виконання вимог Податкового кодексу України в частині встановлення земельного податку та задля досягнення наступних цілей: своєчасне поповнення селищного бюджету; відкритість процедури, прозорість дій органу місцевого самоврядування при вирішенні питань щодо механізму справляння та порядок сплати єдиного податку; встановлення та надання пільг зі сплати земельного податку; приведення рішення селищної ради у відповідність до норм та вимог Податкового кодексу України; встановлення доцільних та обґрунтованих розмірів ставок земельного податку з урахуванням рівня платоспроможності суб’єктів господарювання відповідно до Податкового кодексу України; збільшення надходжень до селищного бюджету за рахунок встановленого земельного податку; здійснення планування та прогнозування надходжень від місцевого податку при формуванні бюджету.

3. П О В І Д О М Л Е Н Н Я

про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення Луківської селищної ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та ставок і пільг зі сплати податку на території Луківської селищної ради на 2022 рік» та аналізу регуляторного впливу

Даний проект рішення розроблено з метою установлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у Луківській селищній раді, відповідно до вимог Кодексу. Ухвалення рішення сприяє підвищенню рівня податкової дисципліни, ефективності контролю державної фіскальної служби в частині наповненості селищного бюджету та своєчасності сплати податку.

4. П О В І Д О М Л Е Н Н Я

про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення Луківської селищної ради «Про   затвердження   ставок  орендної   плати за  земельні

ділянки сільськогосподарського та  несільськогосподарського  призначення на  території  Луківської  селищної  ради на 2022 рік» та аналізу регуляторного впливу

5. П О В І Д О М Л Е Н Н Я

Даний проект рішення розроблено з метою виконання вимог Податкового кодексу України в частині встановлення туристичного збору та задля досягнення наступних цілей: відкритість процедури, прозорість дій органу місцевого самоврядування при вирішенні питань щодо механізму справляння та порядок сплати туристичного збору; приведення рішення селищної ради у відповідність до норм та вимог Податкового кодексу України; встановлення доцільних та обґрунтованих розмірів ставок туристичного збору з урахуванням рівня платоспроможності суб’єктів господарювання відповідно до Податкового кодексу України; збільшення надходжень до селищного бюджету за рахунок встановленого туристичного збору; здійснення планування та прогнозування надходжень від місцевого податку при формуванні бюджету.

6. П О В І Д О М Л Е Н Н Я

Даний проект рішення розроблено з метою виконання вимог Податкового кодексу України в частині встановлення транспортного податку та задля досягнення наступних цілей: відкритість процедури, прозорість дій органу місцевого самоврядування при вирішенні питань щодо механізму справляння та порядок сплати транспортного збору; приведення рішення селищної ради у відповідність до норм та вимог Податкового кодексу України; встановлення доцільних та обґрунтованих розмірів ставок транспортного податку з урахуванням рівня платоспроможності суб’єктів господарювання відповідно до Податкового кодексу України; збільшення надходжень до селищного бюджету за рахунок встановленого транспортного податку; здійснення планування та прогнозування надходжень від місцевого податку при формуванні бюджету.

• електронною поштою за адресою: lukiv_sel_rada@ukr.net

Луківська селищна рада запрошує громадян прийняти активну участь в обговорення проектів регуляторних актів та поданні пропозицій і зауважень до  перерахованих регуляторних актів