Повторне оголошення про участь у робочій групі із формування завдання на розроблення комплексного плану

Луківська селищна рада продовжує роботу над розробленням комплексного плану території громади і запрошує усіх мешканців громади до активної участі у його створенні. Усі зацікавлені особи мають можливість долучитись до робочої групи із формування завдання на розроблення комплексного плану.

Заявки на участь продовжено на 10 робочих днів (до 29 червня 2022), зголоситись можна за адресою: Волинська обл., Ковельський р-н., м. Луків, вул. Незалежності,7 з 01.12.2021 року по 31.12.2021 року.

Відповідальний за прийом заяв до робочої групи – Мартиш А.Я.

Для інформації:

Комплексний план - це одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що розробляється з метою забезпечення сталого розвитку території. Комплексний план включає планувальні рішення щодо перспективного використання всієї території територіальної громади, на основі аналізу всіх ресурсів якими володіє громада, та надає громаді інструмент для інтегрованого розвитку з вирішення проблемних та конфліктних питань, а також з дотриманням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів. Комплексний план забезпечує узгоджене прийняття рішень щодо цілісного (комплексного) просторового розвитку всіх населених пунктів як єдиної системи розселення та території за їх межами.

Згідно з Рішенням №13/26 від 03 листопада 2021 р. «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Луківської селищної ради» було розпочато прийом заяв на включення до робочої групи з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Луківської селищної ради (територіальної громади).

Робоча група - тимчасовий консультативно-дорадчий орган виконавчого органу, що забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану, складається з представників селищної ради, виконавчого органу селищної ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін у складі не менш як п’ять осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів.