Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад Луківської селищної ради:

Оголошується конкурс
на заміщення вакантних посад Луківської селищної ради:

• Начальник фінансового відділу;
  • Провідний спеціаліст з питань соціального захисту населення;

Вимоги до кандидата на посаду Начальник фінансового відділу: громадянство України, володіння державною мовою,  вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче спеціаліст, магістр, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування не менше 5 років, хороші навички роботи з комп’ютером – MS Word,   MS Access, MS Excel та в програмах: АІС «Місцеві бюджети рівня міста, району», АІС «Соціальні виплати», «LOGICA».

Вимоги до кандидата на посаду Провідний спеціаліст з питань соціального захисту населення: громадянство України, володіння державною мовою,  вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 2 роки або стаж роботи за фахом в інших сферах соціального захисту не менше 5 років, хороші навички роботи з комп’ютером – MS Word,   MS Access, MS Excel, та програмі «Соціальна громада»

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають на ім’я селищного голови:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження державної служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію  військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);

Прийом документів проводиться протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення конкурсу за адресою: смт. Луків, вул..Незалежності, 7, тел. 2-32-65.

дата публікації: 10.12.2020