Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря стаціонарними джерелами майданчику елеваторне господарство у смт.Луків,

товариство з обмеженою відповідальністю «ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ»

скорочена назва ТзОВ «ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ»,

повідомляє про наміри

КВЕД 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин (основний)

ЄДРПОУ 31496816, Директор Супрунюк Сергій Степанович, тел. 03322701707, voloshchuk@vzp.com.ua

Юридична адреса: Волинська область, Луцький район, с.Рованці, вул.Промислова, 5

Фактичне місцезнаходження майданчику: Волинська область, Ковельський район, смт. Луків, вул.Смідинська

Підприємство пройшло процедуру з оцінки впливу на довкілля згідно ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля», висновок №008/2022102010078/2, реєстр.№ справи 20022102010078, № і дата звіту обговорення №008/2022102010078/1 від 18.04.2023.

Підприємство спеціалізується на переробленні та зберіганні зернових культур в кількості 250 тис.тонн/рік. На підприємстві здійснюються операції по: прийманню, сушінню, первинній обробці та зберіганню зерна, прийманню, зберіганню та відпуску нафтопродуктів (дизпаливо), приймання, зберігання та транспортування зрідженого вуглеводневого газу (пропан-бутану), допоміжні операції (металообробка, вироблення теплоенергії для опалення та електроенергії).

Під час роботи підприємства в атмосферне повітря надходять такі забруднюючі речовини (т/рік): діоксид вуглецю – 509,62, Вуглецю оксид – 3,010, Метан – 0,037, Метали та їх сполуки – 0,001, Речовини у вигляді суспендованих твердих частинок – 13,681, Азоту діоксид / Оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту)(NO2) – 3,337, Азоту (1)оксид(N2O) – 0,006, Одорант СПМ (суміш природних меркаптанів) – 0,0001, Ангідрид сірчистий – 0,025, Сірководень-0,0001, Вуглеводні гpаничні – 0,082, Пропан – 0,152, Неметанові леткі органічні сполуки (НМЛОС) – 0,187, Бутан – 0,227, Формальдегід – 0,003, Фтор та його сполуки – 0,000. Всього 530,368 т. в рік (в т.ч. діоксид вуглецю).

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, щодо скорочення викидів для підприємства не передбачаються, так як викиди не перевищують нормативних значень, пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають діючому законодавству.

Зауваження та пропозиції надсилати в Управління екології та природних ресурсів Волинської державної адміністрації (м.Луцьк, Київський майдан,9) протягом 1 місяця з моменту опублікування повідомлення в ЗМІ та подання повідомлення про наміри на електронні адреси Міндовкілля та Луківської селищної територіальної громади.