Про врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації

Луківська селищна рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо  врахування  громадських  інтересів  у проекті  містобудівної  документації:

«Генеральний план смт Луків Турійського району Волинської області»

«Генеральний план смт Луків» розроблено на виконання рішення селищної ради від 12.02.2016 року №6/21 згідно  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з метою визначення територіального розвитку на проектний період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів,  а також з метою оптимальної функціональної організації території населеного пункту.

Основні техніко-економічні показники:

збільшення межі села на 35,7 га;

розміщення проектної садибної житлової забудови пропонується на території близько 60 га;

середній розмір земельної ділянки 0,15 га.

Замовник  проекту:  Луківська селищна рада.

Розробник проекту: Товариство з обмеженою відповідальністю «АРХЗЕМЦЕНТР», м. Луцьк.

З матеріалами проекту містобудівної документації  можна ознайомитися в приміщенні Луківської селищної  ради:  понеділок – п’ятниця   з 9.00 до 17.00 год.  та на офіційному веб-сайті Луківської ОТГ.

Відповідальний: землевпорядник Мартиш А.Г.

Пропозиції  та   зауваження  від  фізичних  та   юридичних  осіб приймаються  до 4 червня 2018 року  за  адресою:   смт Луків, вул. Незалежності, 7.

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції  подаються  громадянами  у  письмовому  вигляді   із   зазначенням  прізвища,   ім’я та по батькові,  місце  проживання,  особистим  підписом  і  повинні  містити  обґрунтування          з  урахуванням  вимог законодавства, будівельних норм,  державних стандартів та правил.

Презентація «Генерального плану смт Луків буде проходити  5 червня 2018 року  о  10.00  год.  в приміщенні селищної ради смт Луків, вул. Незалежності, 7.