ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР Отримати Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР

Отримати Дозвіл на викиди забруднюючих речовин

в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Фото без опису

1. Повне найменування суб’єкта господарювання: Акціонерне товариство «Укрзалізниця», Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд», Відокремлений структурний підрозділ «Львівська дирекція»
  2. Скорочене найменування суб’єкта господарювання: АТ «Укрзалізниця», Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд», ВСП «Львівська дирекція»
  3. Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 40075815(41149437)
  4. Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: 79018, Львівська область, Львівський район, м. Львів, вул. Чернівецька, буд. 15, Телефон +38(032)226-16-00.
  5. Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: 44810, Волинська обл., Ковельський район, cмт. Луків, ст. Мацеїв, вул. Мацеєвська, споруда башти водонапірної (інв.                                   № 8910203021170)
  6. Мета отримання дозволу на викиди: Отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкту, Відповідно до ч. 7 ст. 11 ЗУ «Про охорону атмосферного повітря» та Інструкції, затвердженої наказом Мінприроди № 448 від 27.06.2023, об’єкт належить до третьої групи, тому заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва та заходів щодо скорочення викидів не розробляються.
  7. Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому визначено допустимість провадження планової діяльності, яка згідно з вимогами Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» підлягає оцінці впливу на довкілля: Виробнича діяльність яку здійснює АТ «Укрзалізниця», Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд», споруда башти водонапірної (інв. №8910203021170), не підлягає оцінці впливу на довкілля та прямо не передбачена вимогами ч. 2 та ч. 3 ст. 3 ЗУ «Про ОВД» та постанови Кабінету Міністрів України від 13.12.2017 No 1010 (Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ № 1121 від 30.09.2022) «Про затвердження критеріїв визначення планованої діяльності, яка не підлягає оцінці впливу на довкілля, та критеріїв визначення розширень і змін діяльності та об’єктів, які не підлягають оцінці впливу на довкілля».
  8. Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): На території проммайданчика № 1 споруди башти водонапірної (інв. №8910203021170), розташоване побутове приміщення. У побутовому приміщенні встановлена піч побутова твредопаливна, яка забезпечує заклад опаленням в зимовий період.
  9. Відомості щодо видів та обсягів викидів: На території проммайданчика № 1 споруди башти водонапірної (інв. №8910203021170), виявлено 1 стаціонарне джерело викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря (1-організоване). Від діяльності підприємства в атмосферне повітря викидаються наступні забруднюючі речовини, що нормуються: азоту діоксид (NO2) – 0,004797 т/рік, вуглецю оксид (CO) – 0,004677 т/рік , речовини у вигляді твердих суспендованих тверодих частинок – 0,002048 т/рік та парникові гази – 2,476358 т/рік.
  10. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва: Відповідно до Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України № 448 від 27.06.2023р. заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розроблялися.
  11. Перелік заходів щодо скорочення викидів: Відповідно до Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України № 448 від 27.06.2023р. заходи щодо скорочення викидів не розроблялися.
  12. Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря відповідають вимогам діючого законодавства України, зокрема наказам Мінприроди № 309 від 27.06.2006р., № 541 від 22.10.2008р., №260 від 01.07.2015р зі змінами та доповненнями.

Пропозиції та рекомендації просимо надсилати протягом 30 днів з дня опублікування в Волинську обласну військову (державну) адміністрація (Управління екології та природних ресурсів Волинської обласної військової (державної) адміністрації ) 43027, Волинська обл,         м. Луцьк, Київський майдан , 9. e-mail:  eco@voleco.vladm.gov.ua