У Луцьку відбувся тренінг «Рекрутинг кандидатів у сімейні форми виховання. Ефективна комунікація»
Як налагодити продуктивний діалог з потенційними кандидатами на створення сімейних форм виховання, чому під час роботи важливо надихатись позитивними історіями та як розпізнати, що батьки справді готові прийняти дитину у свою сім’ю – обговорювали учасниці тренінгу «Рекрутинг кандидатів у сімейні форми виховання. Ефективна комунікація», який відбувся 6 травня у місті Луцьк.
Представниці соціальних служб та служб у справах дітей з волинських громад проаналізували різноманітні психологічні методи, які є дієвими у повсякденній роботі, техніки HR-комунікації та емпатійний підхід у спілкуванні з батьками, які вирішили опікуватись дітьми. Учасниці навчання розглянули різні види домашнього насильства та ризики для дітей, пов’язані з їх проявами в родинах. Особливо важливою була тема вигорання на роботі, адже у спілкуванні без ресурсу неможливо досягнути результату.
Рольові ігри дозволили на практиці відпрацювати тонкощі у спілкуванні з потенційними кандидатами на створення сімейних форм виховання, а кількахвилинні активності забезпечили кращу взаємодію під час роботи.
Підсумовуючи напрацювання тренінгу, майже всі присутні зауважили, що в умовах війни потребують таких навчань, адже вони мотивують, дозволяють краще проаналізувати роботу в своїй громаді і знайти підтримку серед колег.
___
Проєкт «Підтримка реформи Кращого догляду у Волинській області шляхом посилення соціальних послуг та системи догляду за дітьми» впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Швеції. В Консорціум входять: ГС «Українська мережа за права дитини», МБО «БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна», МБФ «Українська фундація громадського здоров’я».
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)