Відбулось перше засідання Ради з питань ВПО при Луківській селищній раді

Дата: 18.08.2023 15:00

Фото без описуФото без опису

17 серпня відбулось перше засідання Ради з питань ВПО при Луківській селищній раді за участі секретаря селищної ради Мирослави Войтюк - голови Ради з питань ВПО, менеджерки з питань регіонального розвитку БФ Рокада Ольги Хамініч та членів Ради – внутрішньо переміщених осіб.
Рада ВПО створена для того, щоб шукати шляхи вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб. А ще вона є платформою для комунікацій. Ось меседж першого засідання Ради.
В межах зібрання мова велася про соціальну адаптацію та допомогу для ВПО, медичні послуги, створення сприятливих умов для реалізації прав на освіту, працевлаштування ВПО та зайнятість. Також на засіданні було обговорено проблеми і потреби ВПО, що мешкають у Луківській територіальній громаді. Можливості співпраці органів місцевого самоврядування і ВПО у вирішенні їх проблем.
До наступного засідання Ради триватиме опитування, результат якого стане джерелом для подальшої діяльності Ради з питань ВПО при Луківській селищній раді.

Анкета доступна за посиланням.