Пошук

Повідомлення про оприлюднення проєкту «Внесення змін до детального плану території для будівництва зерноприймального пункту та будівництва під’їзної колії в смт Луків, Ковельського району, Волинської області» та звіту про стратегічну екологічну оцін

Дата: 08.08.2023 17:07
Кількість переглядів: 171

1. Повна назва документа державного планування.

«Внесення змін до детального плану території для будівництва зерноприймального пункту та будівництва під’їзної колії в смт Луків, Ковельського району, Волинської області».

Дозвіл на розроблення містобудівної документації «внесення змін до детального плану території для будівництва зерноприймального пункту та будівництва під’їзної колії в смт Луків, Ковельського району, Волинської області» надано Рішенням восьмої сесії Луківської селищної ради VIII скликання від 20.03.2023 р. № 27/10.

 

Замовником проєкту є Луківська селищна рада . Юридична адреса: 44810, Волинська область, Ковельський район, смт. Луків, вул. Незалежності, буд. 7

          Згідно з вимогами Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» проведена стратегічна екологічна оцінка (СЕО) проекту «Внесення змін до детального плану території для будівництва зерноприймального пункту та будівництва під’їзної колії в смт Луків, Ковельського району, Волинської області».

Дозвіл на розроблення містобудівної документації «внесення змін до детального плану території для будівництва зерноприймального пункту та будівництва під’їзної колії в смт Луків, Ковельського району, Волинської області»  і складено звіт про СЕО.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки була оприлюднена на сайті на офіційному веб-сайті Луківської селищної ради  ради – 16.06.2023р.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Луківська селищна рада, юридична адреса: 44810, Волинська область, Ковельський район, смт. Луків, вул. Незалежності, буд. 7

 

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дату початку та строки здійснення процедури

Громадське обговорення проекту ДДП та Звіту про СЕО розпочинається з дня їх оприлюднення на офіційному веб-сайті Луківської селищної ради;

Зауваження та пропозиції приймаються з 09 серпня по 09  вересня 2023 року (30 днів) включно.

б) способи участі громадськості

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту СЕО та проекту документа державного планування.

Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Письмові пропозиції подаються: фізичними особами — із зазначенням ПІБ, місця проживання, із особистим підписом; юридичними особами — із зазначенням найменування та місця знаходження.

Анонімні зауваження та пропозиції не реєструються і не розглядаються.

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

Громадські обговорення відбудуться 10.09.2023р. о 12.00 в приміщенні Луківської селищної ради за адресою: 44810, Волинська область, Ковельський район, смт  Луків, вул. Незалежності, буд. 7

Зауваження і пропозиції громадськості будуть прийматися у письмовому та електронному виглядах.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом СЕО та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Луківська селищна рада . Юридична адреса: 44810, Волинська область, Ковельський район, смт  Луків, вул. Незалежності, буд. 7 ,  e-mail: https://lukiv_sel_rada@ukr.net /

 

Ознайомитись з матеріалами проекту документу державного планування та Звіту СЕО «Внесення змін до детального плану території для будівництва зерноприймального пункту та будівництва під’їзної колії в смт Луків, Ковельського району, Волинської області.

д) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Зауваження і пропозиції до Звіту СЕО подаються до Луківської селищної ради, юридична адреса: 44810, Волинська область, Ковельський район, смт  Луків, вул. Незалежності, буд. 7.

Строки подання зауважень і пропозицій з 09 серпня по 09  вересня 2023 року (30 днів) включно.

е) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Луківська селищна рада, юридична адреса: 44810, Волинська область, Ковельський район, смт Луків, вул. Незалежності, буд. 74. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

 Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.

Проект забудови та стретечгічно екологічна оцінка

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь