Комендантська година для забезпечення безпеки громадян та збереження правопорядку

Дата: 22.03.2022 13:02

В Луківській територіальній громаді з 24.02.2022 року запроваджена комендантська година для забезпечення безпеки громадян та збереження правопорядку!

На території забороняється перебування з 22:00 год до 07:00 год на вулицях та в інших громадських місцях осіб без виданих перепусток, а також рух транспортних засобів.

Перевіряти документи та встановлювати правомірність перебування на вулицях і в інших громадських місцях під час комендантської години – повноваження патрулів.

Відповідальність за порушення комендантської години

За відмову від виконання законного розпорядження або вимоги патруля передбачено штраф, громадські чи виправні роботи або адміністративний арешт до 15 діб.

Якщо порушник вчиняє опір – йому загрожує штраф від 17 000 до 34 000 грн або позбавлення волі до 5 років.

Зверніть увагу! Поширення неправдивих чуток, які можуть спричинити паніку серед населення або порушення громадського порядку, карається штрафом або виправними роботами.

Зберігайте спокій, витримку, вірте в нашу армію та дбайте про інформаційну гігієну!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)