Про заборону продажу алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі

Дата: 18.03.2022 11:38

ЛУКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

18.03.2022  року                             смт.  Луків                                     № 43-од

Про заборону продажу

алкогольних напоїв та речовин,

вироблених на спиртовій основі

Відповідно до ст. 42, п. 8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 13 ст. 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні»:

1. Заборонити на території Луківської територіальної громади продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі, з  07.00                           18 березня 2022 року і до закінчення строку, на який було введено воєнний стан, та за умови усунення загрози нападу чи небезпеки.

2. Ковельському районному управлінню поліції ГУ НП у Волинській області, поліцейському офіцеру громади Авраменку Борису Валерійовичу забезпечити контроль за виконанням пункту 1 розпорядження.

3. Доручити керуючій справами виконавчого комітету Луківської селищної ради Ковальчук О.В. довести розпорядження до відома мешканців громади та суб’єктів господарювання через засоби масової інформації.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                        Анатолій КЛИМУК