ОСОБАМ, ЯКІ ЕВАКУЮВАЛИСЯ З РАЙОНІВ ПРОВЕДЕННЯ БОЙОВИХ ДІЙ ТА ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ ЛУКІВСЬКОЇ ТГ

Дата: 11.03.2022 12:38

Відповідно до наказу начальника Волинської обласної військової адміністрації від 28 лютого 2022 року № 10 «Про збір інформації про місце перебування осіб, які евакуювалися з районів проведення бойових дій та перебувають на території області».

Особам, які евакуювалися з районів проведення бойових дій та перебувають на території Луківської громади, необхідно звернутись до старост (у разі перебування на території населених пунктів громади) або в Луківську селищну раду (до Ковальчук Олесі) для заповнення анкети за формою згідно з додатком 1 до наказу. При собі мати паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, бути обізнаним про місце проживання та контактну особу в якої зупинилися.

ЧОЛОВІКАМ ВІКОМ ВІД 18 ДО 60 РОКІВ, ЯКІ ЕВАКУЮВАЛИСЯ З РАЙОНІВ ПРОВЕДЕННЯ БОЙОВИХ ДІЙ, НЕОБХІДНО ОСОБИСТО З'ЯВИТИСЬ ДО НАЙБЛИЖЧОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ ДЛЯ ПОСТАНОВКИ НА ВІЙСЬКОВИЙ ОБЛІК!