Протокол комісії ТЕБ і НС від 22.09.2021 року

Дата: 22.09.2021 14:36
Кількість переглядів: 2034

Луківська селищна рада

Селищна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних

ситуацій

Протокол № 7/1

Засідання селищної комісії

22.09.2021р.                                                                                             смт.Луків

Головував: голова комісії з питань ТЕБ та НС –Климук А..Я.

Секретар : Максимюк Т.Ф.

Присутні члени комісії:

Ковальчук О.В.

Борщак К.М.

Клепач А.І.

Яцинюк В.О.

Войтюк М.О.

Запрошені:      Коваль О.В.-завідувачка Луківського ДНЗ

Максимук Р.П.- директор КОЗ-ЗОШ І-ІІІст ліцей

Ільчук Н.М. – завідувачка Новосілківського ДНЗ «Рукавичка»

Марцинюк М.В. –завідувачка Годовичівського ДНЗ «Ангелятко»

Сачук Т. Г. –директор КЗ «Школа мистецтв»

Порядок денний:

1. Щодо встановлення «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19 на території України.
  2. Щодо стану охоплення вакцинацією вчителів та працівників закладів освіти.

ДОПОВІДАЛИ:

Климук А.Я. – голова Луківської селищної ради

ВИРІШИЛИ:

1. Взяти до відома, що відповідно до пункту 23 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зi змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2021 р. № 954 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 від 29 червня 2021 р. № 677», рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 вересня 2021 р. № 35 на території Волинської області встановлено з 00 год. 00 Хвилин 23 вересня 2021 року «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19 та застосовуються обмежувальні протиепідемічні  заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.
  2. Вжити заходів щодо забезпечення дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів передбачених для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території смт Луків.
  3. Забезпечити щоденну оцінку епідемічної ситуації на території смт Луків

ДОПОВІДАЛИ:

Максимука Р.П.- директора КОЗ Луківської ЗОШ І-ІІІ ст. –ліцей ,який поінформував що станом на 22.09 .2021 р.  вакциновано  81,13% працівників .

Коваль О В  ,яка поінформувала ,що в Луківському ДНЗ  вакциновано 47,2% працівників закладу.

Ільчук Н.М. ,яка поінформувала ,що в Новосілківському ДНЗ «Рукавичка» вакциновано 83,3% працівників.

Марцинюк М.В. ,яка поінформувала ,що в Годовичівському ДНЗ «Ангелятко»  провакциновано 80% працівників.

Сачук Т.Г., яка поінформувала що в КЗ «Школа мистецтв» вакциновано 44% працівників.

ВИРІШИЛИ:

1. Вжити заходів, щодо максимальної вакцинації працівників освіти.
  2. Керівникам установ, підприємств всіх форм власності, керівникам закладів освіти забезпечити роботу закладів відповідно до обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 (зі змінами) і рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.09.2021 (наявність у 80% працівників сертифіката про вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати), або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), наявність негативного ПЛР тестування протягом 72 годин або довідки про одужання особи від зазначеної хвороби COVID-19 не пізніше шести місячного терміну).

Голова комісії                                                                                А.Я.Климук

Секретар комісії                                                                            Т.Ф.Максимюк

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)