ПОПЕРЕДЖЕННЯ про небезпечні та стихійні метеорологічні явища

Дата: 21.04.2021 16:40

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

про небезпечні та стихійні метеорологічні явища

22 квітня  Вдень місцями по області та в Луцьку очікується гроза, подекуди град (Рiвень небезпечностi I- жовтий).

24-26 квітня Вночі та вранці очікуються сильні заморозки 0,-5? (Рiвень небезпечностi II-

помаранчевий).

ПРОГНОЗ  ПОГОДИ

22 квітня

Луцьк  Хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів, вдень  короткочасний дощ, гроза. Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 3-5° тепла, вдень 11-13° тепла.

Область Хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів, вдень  короткочасний дощ, місцями гроза, подекуди град. Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 1-6°, вдень 9-14° тепла.

23 квітня  Хмарно з проясненнями. Вночі без опадів, вдень невеликий дощ. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура вночі 0-5° тепла, на поверхні ґрунту заморозки 0,-5?, вдень 6-11° тепла.

24 квітня  Хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий дощ. Вночі та вранці сильні заморозки. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура вночі 0-5? морозу,  вдень 5-10° тепла.

Консультативний прогноз:

25 квітня Мінлива хмарність. Вночі без опадів, вдень невеликий дощ. Вночі та вранці сильні заморозки. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 0 -5° морозу,  вдень 5-10° тепла.

26 квітня  Мінлива хмарність. Без опадів. Вночі та вранці сильні заморозки. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 0 -5° морозу,  вдень 5-10° тепла.

___________________________________________________________Волинський ЦГМФото без опису